ГДЗ Українська мова 10 клас О.В. Заболотний, В.В. Заболотний (2010) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 10 клас
 • ГДЗ Українська мова 10 клас О.В. Заболотний, В.В. Заболотний (2010) . Відповіді та розв'язання
  51

  О.В. Заболотний, В.В. Заболотний

  Клас: 10

  Предмет: Українська мова

  2010 рік

  Кількість розділів: 6
 • Про українську мову складено багато віршів і написано чимало творів. Талановиті люди постійно прославляють її. Цю мову вважають найкрасивішою мовою в світі, але вельми складною у вивченні. Рідна мова повинна бути грамотною і правильною, тому кожен повинен прагнути її вдосконалити. Українську мову вчать з першого класу. Крім того, її розглядають не тільки як окремий предмет, але і як інструмент, який використовується для вивчення інших дисциплін. Десятий клас - дуже відповідальний час для освоєння правильної усної та письмової рідної мови. Допоможе вдосконалити її розділ ГДЗ 10 клас на порталі ФріГДЗ.

Відповіді до тем, які проходять в 10 класі

Десятий рік навчання присвячений вивченню фонетики і лексики. Також розглядаються різні стилі мовлення, їх особливості та характеристики, вивчаються морфологічний і лексико-фразеологічний розбір, художні засоби виразності. Проходження фонетики включає вивчення норм вимови, а також фонетичний розбір слів. Всі теми є досить складними, тому без підмоги не обійтись. Тому ми рекомендуємо використовувати ГДЗ 9 клас українська мова Заболотний 2010 року видання. Вимоги шкільної програми з кожним роком стають суворіше. Виконання вправ в старших класах займає багато часу і вимагає певних зусиль. Виконати завдання якісно допоможе цей посібник, який включає не тільки правильні відповіді, але і безліч корисної інформації.

Розв’язання на відмінно

ГДЗ - необхідна допомога і для школярів, і для їх батьків. Дорослі можуть перевіряти з його допомогою домашнє завдання у своїх дітей, а учні зможуть виключити помилки, використовуючи такий збірник в тих випадках, коли сумніваються в написанні слова або розстановці розділових знаків. Не можна не відзначити, що ГДЗ дозволяє виробити грамотність. Посібник містить правильні рішення типових вправ, тому завдання вчителя не викличуть у учня особливих труднощів. Знайти на нашому сайті необхідне рішення можна легко і швидко. Крім того, наш портал адаптований під мобільні пристрої, що дозволяє користуватися готовими домашніми завданнями в будь-який час і в будь-якому місці.