ГДЗ Українська мова 10, 11 клас О. М. Біляєв, Л. М. Симоненкова, Л. В. Скуратівський (2004) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 11 клас
 • ГДЗ Українська мова 10, 11 клас О. М. Біляєв, Л. М. Симоненкова, Л. В. Скуратівський (2004) . Відповіді та розв'язання
  6

  О. М. Біляєв, Л. М. Симоненкова, Л. В. Скуратівський

  Клас: 11

  Предмет: Українська мова

  2004 рік

  Кількість розділів: 5
 • Народів безліч і кожен з них має свою мову. Деякі схожі між собою, а інші зовсім різні. Обов’язком кожного є знати свою рідну мову, а нам ще й пощастило бути частиною нації, яка щебече солов’їною мовою, яка визнана однією з наймилозвучніших у світі. Десятий клас і одинадцятий - це останні і найважливіші шкільні роки. На випускників чекають іспити, ЗНО, до деяких закладів вступні іспити і найважливішим предметом є українська мова, яка, власне, і є основою всього навчання за всі роки. Тому рекомендовано на цей предмет звертати більше уваги. Домашню роботу, звісно ніхто не відміняв тому, щоб економити час є новітній спосіб.

Готові відповіді стануть рятувальниками.

На відміну від інших мов, наша мова дуже добре структурована тому легша у вивченні і все в ньому дуже логічно пов’язане, що також спрощує розуміння нюансів. Якщо мовлення грамотне і учень вже досяг достойного рівня, то ГДЗ з української мови 10-11 клас (Біляєв, Симоненкова, Скуратівський) буде необхідним посібником, адже для таких початкових фахівців домашня робота це тільки формальність. Посібник підійде і для таких, в кого труднощі з цим предметом. В такому випадку написавши свої знання учень має надійне джерело для перевірки, а при виявленні не правильних відповідей має змогу переписати розв'язання, а питання винести на подальше вивчення. Посібник відповідає книзі 2004 року і містить дуже конкретно описані відповіді. Використовуючи, появиться купа часу для своїх справ та для важливих для себе предметів.

Українська мова основа громадянина України.

Не тільки обов'язок, а і основний спосіб отримання інформації, нових знань і життєдіяльності в загальному. Оскільки, ми єдина країна, яка спілкується українською, то ціни на літературу можуть бути не виправдано високими, адже їх купуємо тільки ми, не експортуються. Для цього створили портал FreeGDZ, де безкоштовно, в один клік і на українській мові можна завантажити електронну книгу, яка не буде займати місце як багатотомники, яка не буде псуватись від плину часу, яка не буде коштувати захмарних цін. Весь наш сайт FreeGDZ є україномовним, тому труднощів у використанні не виникне. Також можна знайти не тільки цей посібник, а практично до кожного предмету. Це революційний крок у плані освіти який спрощує життя, зменшує стрес і допомагає фокусуватись на прогалинах.