ГДЗ Українська мова 11 клас О. П. Глазова (2019) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 11 клас
 • ГДЗ Українська мова 11 клас О. П. Глазова (2019) . Відповіді та розв'язання
  23

  О. П. Глазова

  Клас: 11

  Предмет: Українська мова

  2019 рік

  Кількість розділів: 5
 • Чому необхідно вивчати українську мову? Це запитання здається дивним, але насправді над ним варто замислитися. Насамперед рідну мову варто вивчати кожному громадянину України. Неможливо жити в Україні та не знати українську, адже це мова наших пращурів. Також треба пам'ятати, що майбутнє кожного народу завжди залежить від того, чи поважає він свою історію та культуру. Важливо не тільки вивчати українську в школі, а й спілкуватися нею кожного дня.

Вивчати рідну мову мусить кожний

Мова живе в серцях, вона — духовний скарб українського народу. Якщо народ втрачає мову, він також втрачає свою самобутність. Рідну мову знає кожна освічена людина, тому що це важливо й для професійного зростання. Школярам українська мова потрібна в подальшому навчанні, для вступу до вищих навчальних закладів. Саме тому учням 11 класу може знадобитися розв'язник до підручника з української, який допоможе зробити домашню роботу швидше та підвищити успішність.

Відповіді до підручника: твій помічник

Подолати труднощі може кожний учень. Для цього потрібно старанно виконувати завдання, читати художню літературу. На цій сторінці ти знайдеш гдз українська мова 11 клас Глазова. Тут розміщені готові відповіді та пояснення, що допоможуть тобі своєчасно виявити помилки, довести знання до високого рівня. Не варто вважати, що готові відповіді призначені для списування. Спочатку спробуй виконати завдання самостійно, а потім перевір свої відповіді. Тоді від виконання вправи буде користь. Іноді трапляються випадки, коли неможливо не списати роботу — наприклад, якщо ти захворів, або тебе здолала страшна лінь. Але автоматичне списування не повинно бути постійним.