ГДЗ Українська мова 2 клас К. І. Пономарьова (2019) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 2 клас
 • ГДЗ Українська мова 2 клас К. І. Пономарьова (2019) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання
  25

  К. І. Пономарьова

  Клас: 2

  Предмет: Українська мова

  2019 рік

  Робочий зошит

  Кількість розділів: 3
 • Українська мова – це предмет, який займає особливе місце у шкільній програмі. Іспит з нього необхідно складати при вступі до будь-якого з вітчизняних вузів, тому до цього навчального предмета необхідно відноситися з граничною увагою. Основи закладаються у початковій школі і вже у другому класі потрібно досягати високих результатів з української мови. Це стосується не лише роботи на уроці, а й домашніх завдань.

Готові домашні завдання

Багато учнів стикається з певними проблемами щодо української мови. Це обумовлено безліччю факторів, включаючи і життя в білінгвальному середовищі, і нестачу лінгвістичних здібностей. Адже не всі люди однаково обдаровані ними від природи. Трапляється і так, що учень багато пропустив через хворобу або не зрозумів пояснення у класі. Батьки не завжди можуть допомогти, вони зайняті роботою, та й встигли забути багато з того, що навчали у школі. На допомогу приходять готові домашні завдання.

Відповіді на високу оцінку

На сайті представлені гдз українська мова 2 клас Пономарьова, цей підручник використовується у більшості українських шкіл. Завдання та відповіді на них розташовані відповідно до структури навчального посібника, кожне з них відкривається в окремому вікні, завдяки чому користуватися порталом дуже зручно. Уважно вивчаючи відповіді на завдання, будь-який другокласник може ліквідувати прогалини у знаннях з української мови та досягти високих результатів із цього предмету.