ГДЗ Українська мова 4 клас І. О. Большакова (2021) 2 частина. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 4 клас
 • ГДЗ Українська мова 4 клас І. О. Большакова (2021) 2 частина. Відповіді та розв'язання
  71

  І. О. Большакова

  Клас: 4

  Предмет: Українська мова

  2021 рік

  2 частина

  Кількість розділів: 3
 • Четвертий клас є перехідним від початкової до середньої школи. Водночас це найважливіший рік навчання, коли учні повинні отримати базу знань з усіх предметів, у тому числі і з української мови. На жаль, учні засвоюють матеріал не однаковою мірою: якщо одним достатньо того, що вони почули на уроці, то іншим потрібно усамітнитися і попрацювати дома з підручником. Якщо при цьому у школяра залишаться питання, він не виконає домашнє завдання, отримає погану оцінку і «опустить руки», втратить інтерес до подальшого вивчення предмету. Ситуація набуде циклічного характеру і перенесеться на старшу школу. Як же мотивувати учня до вивчення української мови?

ГДЗ – найкращий мотиватор

Навчіть його правильно користуватися ГДЗ – готовими домашніми завданнями. На цій сторінці представлені ГДЗ українська мова 4 клас Большакова з докладними розв'язаннями всіх існуючих у підручнику вправ. Для початку учень може просто переписати розв'язок у зошит. А потім змусьте його виконати іншу вправу, за аналогією, але без шпаргалки. Такий підхід є найбільш правильним, оскільки не тільки наповнює мозок інформацією, але і навчає вчитися самостійно. А це є основною навчальною ціллю і школи, і батьків.

Отримавши відмінну оцінку з української мови, учень матиме гарну мотивацію до подальшого вивчення предмета. І навпаки. ГДЗ – найкращий мотиватор до навчання.

Доступ до посібника з любого місця

Наш сайт ФРІГДЗ адаптований для користування з мобільних пристроїв. Знайти розв'язання та підготуватися до наступного уроку можна не тільки дома, а й у школі. Для цього потрібно мати лише смартфон або планшет зі стабільним доступом до інтернету.