ГДЗ Українська мова 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко (2004) Частина 1. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 4 клас
 • ГДЗ Українська мова 4 клас М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко (2004) Частина 1. Відповіді та розв'язання
  471

  М.С. Вашуленко, С.Г. Дубовик, О.І. Мельничайко

  Клас: 4

  Предмет: Українська мова

  2004 рік

  Частина 1

  Кількість розділів: 4
 • Батькам школярів, які навчаються у четвертому класі, часто бракує часу, щоб приділити достатньо уваги дитині: розпитати про справи у школі, відносини у колективі, проблеми, які турбують. Найчастіше після повернення з роботи та сімейної вечері на батьків чекає перевірка домашніх завдань та допомога учневі з уроками. Опрацювання параграфа, пошук інформації в Google, пояснення незрозумілого дитині матеріалу займають чимало часу. Залишити хоча б частину вечора в будні дні на родинне спілкування допоможуть готові домашні завдання на FreeGDZ. Зокрема, з української мови на нашому сайті є відповіді для I частини підручника 2004 року.

Рідна мова: працюємо вдома з ФріГДЗ

ГДЗ з української мови 4 клас (Мельничайко, Дубовик, Вашуленко), так само як перша частина підручника за 2004 рік, складається з чотирьох тем-розділів – «Текст», «Речення», «Іменник», «Прикметник». Розділи поділені на параграфи. Номери відповідей до письмових вправ вказані напроти кожного параграфа.

Виконуючи домашні завдання з укр. мови, слід звертати увагу на їх різновид: на запитання потрібна відповідь, яка має лише один варіант, або це є вправа творчого характеру. В останньому випадку не варто переписувати повністю відповідь: батьки мають допомогти дитині сформулювати власну думку й записати її грамотно в зошиті. Учень сам повинен шукати цитати, прислів’я, приказки тощо, як того вимагає завдання. Якщо з пошуком є труднощі – можна взяти за основу готове розв’язання й віднайти подібний до наведеного в прикладі вислів.

ГДЗ з української мови: ще більше часу на дозвілля

Навіть дуже зайнятим батькам під силу впоратися з домашніми завданнями з української мови для 4 класу, якщо вони звернуться до відповідей та розв’язань на FreeGDZ. У деяких випадках школярі й самі можуть розібратися із заданням, тим більше коли у них в браузері буде закладка з переходом на наш ресурс.

Користування ГДЗ повністю безкоштовне, не потрібна і реєстрація. Пошук можливий у два способи: спочатку за предметом, а потім за класом і навпаки. Знаходити відповіді на вправи як з української мови, так і з інших предметів, однаково зручно з мобільних та стаціонарних пристроїв.

Виконання домашніх завдань з української мови разом з ГДЗ швидке й зручне, а отже, і діти, і батьки зможуть провести вільний час разом, за приємною розмовою, цікавою грою, прогулянкою на свіжому повітрі. А відпочинок, як відомо, сприяє продуктивній праці і кращому сприйняттю нових знань.