ГДЗ Українська мова 5 клас А.А. Ворон, В.А. Солопенко (2013) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 5 клас
 • ГДЗ Українська мова 5 клас А.А. Ворон, В.А. Солопенко (2013) . Відповіді та розв'язання
  48

  А.А. Ворон, В.А. Солопенко

  Клас: 5

  Предмет: Українська мова

  2013 рік

  Кількість розділів: 8
 • На перший погляд може здаватися, що виконувати домашні завдання з української мови у 5 класі дуже легко. Треба лише знати правила та інколи користуватися словником. Та насправді буває, що учень добре вивчив тему і взагалі пише майже без помилок, а у виконаній роботі – декілька виправлень. Таке трапляється через неуважність: учень відволікся, стомився або просто робив завдання через «не хочу». В подібних випадках найкращим рішенням буде перевірити результати роботи за ГДЗ. Для тих, хто вчить рідну мову за підручником А.А. Ворон та В.А. Солопенка, пропонуємо відповіді до вправ в онлайн-режимі.

Українська мова у 5 класі: як виконати домашню роботу на відмінно

Якість виконання домашніх завдань з української мови у 5 класі значною мірою впливає на тематичну, а отже, на піврічну й річну оцінки. До того ж це прекрасна нагода отримати якомога більше балів, адже вдома школяр має необмежену кількість часу, щоб виконати домашнє завдання ідеально.

За допомогою ГДЗ з укр. мови 5 клас (Ворон, Солопенко) до підручника, виданого у 2013 році, на сайті FreeGDZ учні можуть не тільки перевірити свої знання, а й самостійно виправити помилки у домашній роботі.

Підручник для п’ятикласників містить сім параграфів, стільки ж розділів у відповідях та розв’язаннях. Усі відповіді пронумеровані так само, як письмові вправи у книзі. То ж знайти їх можна за лічені хвилини.

Таким чином учні зекономлять чимало часу, не шукаючи слово у словнику або у підручнику – правило, яке потрібно пригадати.

ФріГДЗ: вивчаймо рідну мову легко і з задоволенням

Навряд чи знайдеться хоча б один з батьків, чия дитина вчиться у 5 класі, хто б не помічав, що навчання стало набагато складнішим, аніж у початковій школі. Дійсно, навантаження значно більші. Дещо полегшити навчальний процес допоможуть готові домашні завдання з української мови, які пропонуються на нашому сайті.

Відповіді та розв’язання безкоштовні, реєстрація не потрібна. Пошук здійснюється за назвою предмета, класом та авторським колективом, який працював над підручником. ГДЗ доступні як зі стаціонарних, так і з мобільних електронних пристроїв. Щоб дитина не забула, до якого ресурсу потрібно звернутися, дорослим не завадить зробити закладку в браузері.

Яким би важким не був перехід учня з початкової до середньої школи, способи полегшити навчання завжди є. Якщо у школяра будуть під рукою готові домашні завдання, він впорається з будь-якими труднощами.