ГДЗ Українська мова 5 клас О. В. Заболотний, В. В. Заболотний (2018) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 5 клас
 • ГДЗ Українська мова 5 клас О. В. Заболотний, В. В. Заболотний (2018) . Відповіді та розв'язання
  2651

  О. В. Заболотний, В. В. Заболотний

  Клас: 5

  Предмет: Українська мова

  2018 рік

  Кількість розділів: 8
 • У світі існує більше дві сотні мов. Деякі з них використовуються активно і говорять нею кілька десятків мільйонів, а деякі залишились у маленьких племінних общинах. Найважливішою мовою для кожного особисто буде його рідна мова, яку почув від батька та матері і яку буде вдосконалювати до кінця своїх днів. Українська мова є однією з наймелодійніших у світі. Вивчення структури мови, граматики в загальних обрисах діти починають ще в садку. Там вперше знайомляться з буквами. Вивчення продовжується в школі, де вже учні вчаться читати та грамотно писати. Звісно це передбачає і розв'язування домашніх завдань.

В цьому допоможуть готові відповіді.

В школі крім цього предмету є ще купа інших від самого першого класу і попри те, що рідну мову діти вживають щодня, це не спрощує процес вивчення, адже нюансів багато. Конкретно п’ятий клас це ще й своєрідний переломний момент, адже це перша сходинка середньої школи. Саме тут з'являються нові невідомі предмети та, відповідно, і нові викладачі. Часом діти важко звикають до такого потоку знань та до такої кількості домашніх робіт. Аби хоч якось допомогти на початкових порах учням пропонуємо супер посібник ГДЗ з української мови 5 клас Заболотний, де зібрані відповіді на всі завдання підручника нової програми. Книга користується популярністю серед учнів та батьків, адже відповіді є вірними і написані кваліфікованими викладачами, через що можливість на помилку мізерна.

Рідна мова, як вже згадувалось, є дуже важливою.

Не знаючи своєї мови людина важко знає себе і свій народ. В стаціонарних державних школах України навчання проводиться українською мовою, а також в подальшому і в університетах, тому не знання мови забирає від дітей можливість розвитку і в інших сферах. Посібники є необхідністю в шкільному житті кожного учня дивлячись на сучасний темп життя, адже крім школи діти відвідують купу гуртків, секцій і ні на що не залишається часу. Тепер ще й форма книг стала дуже зручною, адже на дворі 2018 рік, і все можна знайти в електронній формі на порталі FreeGDZ, де безкоштовно кожен український школяр може завантажити всі наявні посібники на свій електронний носій і користуватись ним зовсім безкоштовно. Вільний доступ робить рівним можливості кожного і з одного пункту може “стартувати” кожен школяр.