ГДЗ Українська мова 8 клас О.М. Авраменко, Т.В. Борисюк, О.М. Почтаренко (2016) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 8 клас
 • ГДЗ Українська мова 8 клас О.М. Авраменко, Т.В. Борисюк, О.М. Почтаренко (2016) . Відповіді та розв'язання
  354

  О.М. Авраменко, Т.В. Борисюк, О.М. Почтаренко

  Клас: 8

  Предмет: Українська мова

  2016 рік

  Кількість розділів: 2
 • Враження від людини багато в чому залежить від того, як вона говорить і наскільки грамотно вміє писати. Ці навички не потребують надзвичайних природних здібностей, спеціальної освіти. Рідну мову ми чуємо в щоденному спілкуванні, запозичуємо її перлини з шедеврів літератури. Під час уроків у школі молоді покоління вчать правопис, граматику, синтаксис і пунктуацію, виконують творчі завдання. Але інколи прості вправи здаються непосильними, і лише маленька підказка допомагає школярам «зачепитися» і виконати завдання якнайкраще. Для учнів восьмого класу, які навчаються за підручником 2015 року, такою підказкою є ГДЗ на нашому сайті.

Укр. мова у 8 класі: синтаксис та пунктуація

Протягом навчального року восьмикласники вивчають словосполучення і речення, розділові знаки. Окрім правил та диктантів їм доводиться писати твори й інші роботи творчого характеру. Тому, звертаючись за допомогою до готових домашніх завдань на FreeGDZ, варто уважно читати запитання.

ГДЗ з української мови 8 клас (Авраменко, Борисюк, Почтаренко) містять як відповіді з єдиним можливим розв’язанням, так і приклади текстів, подібні до яких учні мають скласти самостійно. Звісно, якщо підліток не має жодної уяви про що писати, він може почерпнути ідею з готових ДЗ, але викласти своє бачення теми відповідно до поставленого у вправі завдання.

Відповіді на нашому сайті доступні в онлайн-режимі. Щоб знайти їх, варто з головної сторінки ФріГДЗ перейти до обраного предмета й класу, а далі відшукати зображення обкладинки книги.

Виконуємо домашні роботи з української мови за допомогою ГДЗ

У разі виникнення труднощів із виконанням завдань для роботи вдома восьмикласникам часто стають в нагоді готові відповіді. На їх основі можна скласти власну розповідь чи твір, не чекаючи батьків з роботи і не розпитуючи в однокласників, як зробили вправу вони.

Розв’язки до вправ з української мови безкоштовні для всіх та не вимагають реєстрації на сайті. Навіть якщо домашній ПК зайнятий, їх можна відкрити за допомогою планшета або смартфона.

Скільки б домашніх завдань не задали на завтра та яких би зусиль вони не вимагали, з ГДЗ можна легко впоратися з усіма, а ще – підготуватися до контрольної роботи, вигуляти собаку, переглянути цікавий фільм. А наступного дня – на уроки, будучи сповненими сил та з повністю виконаними домашніми роботами і з готовими відповідями на будь-яке запитання.