ГДЗ Українська мова 8 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний (2008) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 8 клас
 • ГДЗ Українська мова 8 клас В.В. Заболотний, О.В. Заболотний (2008) . Відповіді та розв'язання
  57

  В.В. Заболотний, О.В. Заболотний

  Клас: 8

  Предмет: Українська мова

  2008 рік

  Кількість розділів: 8
 • Як ви напевно встигли помітити, що далеко не у всіх підлітків, та й дорослих людей також, виходить писати грамотно, а тим більше виявляти творчість та фантазію, писати гарні твори. Проте рідну мову знати потрібно, а так само необхідно виконувати домашні завдання з цього предмета в школі. Але що робити учням, які були відсутніми на уроках або які мають сумніви щодо правильності виконання того чи іншого завдання? Якщо школярі, які навчаються у восьмому класі, займаються за підручником 2008 року – для них на сайті FreeGDZ підготовлені відповіді до вправ. Щодо правильності відповідей сумнівів немає, проте й повністю, один в один, переписувати їх не радимо.

Українська мова у 8 класі: вчимося грамотності

Незважаючи на те, що мовні здібності у різних людей неоднакові, навчитися добре й грамотно писати може кожен, якщо докладе певних зусиль і систематично виконуватиме вправи, знатиме правила.

У підручнику для восьмого класу, а також ГДЗ з укр. мови 8 клас Заболотний вісім розділів. Протягом навчального року учні вивчають прості речення – із вставними словами, відокремленими та однорідними членами речення тощо. Готові домашні завдання містять також варіанти відповідей до завдань з уроків зв’язного мовлення. Ці варіанти призначені не для переписування, проте їх можна брати за основу під час роботи на уроці або вдома.

ГДЗ зручно користуватися з мобільних та стаціонарних пристроїв. Проте якщо сторінка з відповіддю переглядається на малому екрані, її потрібно рухати, щоб переглянути повністю текст.

Як використовувати відповіді з ФріГДЗ при підготовці до уроків

Для того, щоб перевірити свої знання або отримати підказку до домашніх робіт з рідної мови, потрібно з головної сторінки сайту перейти до обраного предмета та класу, а потім віднайти підручник зі шкільної програми.

Номери вправ на нашому ресурсі вказані напроти відповідного параграфа, і якщо клікнути на цей параграф, перед вами відкриється перелік пронумерованих завдань. З них обирається перше, яке потрібно, далі сторінки з відповідями можна перегортати, натиснувши на стрілку зверху віконця, або переходити до іншого номера в блоці «Інші вправи».

Як бачите, користуватися FreeGDZ дуже зручно. До речі, за допомогою нашого сайту ви можете готуватися до уроків, а також контролю знань з будь-якого предмета. У нас є розв’язки до підручників різних років та авторів.