ГДЗ Українська мова 9 клас М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук (2009) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 9 клас
 • ГДЗ Українська мова 9 клас М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук (2009) . Відповіді та розв'язання
  19

  М.І. Пентилюк, І.В. Гайдаєнко, А.І. Ляшкевич, С.А. Омельчук

  Клас: 9

  Предмет: Українська мова

  2009 рік

  Кількість розділів: 6
 • Рідна мова є одним з найголовніших предметів у школі. Та й взагалі для будь-кого у повсякденному житті важливо вміти грамотно писати та гарно говорити. Тим паче, ви, мабуть, помітили що українською мовою розмовляє дедалі більше молоді. Для збагачення словникового запасу варто читати художню літературу, а для вміння правильно формулювати думки потрібно знати правопис та пунктуацію. А ці навички, звісно, здобувають свої знання в школі. Інколи для засвоєння матеріалу одних лише правил недостатньо. І коли виникають труднощі з виконанням домашнього завдання, часто у нагоді стають ГДЗ. Зокрема, на нашому сайті відповіді до підручника для дев’ятого класу за 2009 рік.

Українська мова у 9 класі: як мати гарні знання та залишати час на відпочинок

Ні для кого не дивно, що інколи домашні вправи, у томи числі з укр. мови, інколи задають за старим підручником. Проте це не означає, що потрібно купувати старий розв’язник або довго шукати відповіді в Інтернеті. Значно простіший спосіб звернутися за допомогою до FreeGDZ. До речі, ми стежимо й за новими програмами та якомога швидше намагаємося дати вам підказки.

На нашому електронному ресурсі ви знайдете розв’язки до шкільних книг різних років видання, з різних предметів. Знайти їх простіше простого за класом та предметом, а далі уважно звіряйте рік та впізнавайте за обкладинкою.

Підручник 2009 року й аналогічно ГДЗ Українська мова 9 клас (Пентилюк, Гайдаєнко, Ляшкевич, Омельчук) має шість розділів, поділених на параграфи. За такою самою структурою ми подаємо й відповіді.

Відповіді на ФріГДЗ: корисні підказки

У дев’ятому класі на уроках рідної мови підлітки вивчають складні речення, синтаксис та пунктуацію. І подекуди розставити розділові знаки буває важче, аніж вивчити правопис. Тому при виконанні домашніх завдань корисно звіряти виконану роботу з правильними відповідями. До речі, що стосується нашого сайту, це на 100% так, відповіді правильні. Проте якщо перед вами творче завдання, повністю переписувати готове розв’язання не варто, навіть коли часу обмаль. Хоча якщо запозичите лише ідею, головну думку та додасте власних міркувань маєте усі шанси отримати гарну оцінку.

З FreeGDZ легко вивчати будь-які предмети та користуючись підказками здобувати нові знання. Якщо уважно виконувати домашні роботи, то можна справді поліпшити якість навчання та вийти на новий рівень. Адже це цілком реально.