ГДЗ Всесвітня історія 10 клас П. Б. Полянський (2010) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Всесвітня історія 10 клас
 • ГДЗ Всесвітня історія 10 клас П. Б. Полянський (2010) . Відповіді та розв'язання
  14

  П. Б. Полянський

  Клас: 10

  Предмет: Всесвітня історія

  2010 рік

  Кількість розділів: 6
 • Всім нам відомо, що люди жили до нас і житимуть після нас. Логічно, що під час існування кожен зайнятий певною діяльністю. Про це і вчить всесвітня історія, та історія взагалі. Первісні люди тільки знайомились зі світом, з природними явищами та катаклізмами, далі слідували більш розумні люди, які вигадали як працювати з залізом, бронзою та документували свої знахідки у витвори мистецтва. Чим дальше, тим швидше розвивалось людство і будні ставали не схожими один на одного. Невдовзі общини поділились між собою, кожен вибрав собі вождя, який мав керувати народом. Та комусь завжди було мало свого місця або ж прагнув посперечатись про етнічну приналежність куска землі.

Власне, тому всесвітня історія засипана історіями про битви.

Конкретно в десятому класі учні вивчають ХХ століття. Це період, коли відбулись дві найбільші війни людства: Перша Світова та Друга Світова війни. Страшна біда, яка тоді нависла над світом далась в знаки не тільки під час самої війни, а і після. Розгроми і завдана шкода були не вимірних масштабів, учні вчитимуть і повоєнні кризи та стабілізацію країн. Звісно як і кожен предмет, найкраще можна засвоїти інформацію повторюючи та виконуючи завдання по даним темам. Історія - це теоретична наука, де потрібно вміти доносити свою думку і дуже багато запам’ятовувати, адже подій безліч. Бувають випадки, що дехто важко з цим справляється. Любителі природничих наук не будуть фанатами історії, бо речі зовсім різні. Аби оцінки не бентежили - є рішення.

Портал FreeGDZ пропонує підліткам допомогу.

Якщо батьки не компетентні в цій дисципліні і учневі дається нелегко, а домашня робота все одно нікуди не зникає то пропонуємо до вашої уваги ГДЗ з всесвітньої історії 10 клас Полянський, в якому десятикласники знайдуть відповіді на кожне поставлене в школі питання. Зручність - безперечна, адже наш ФріГДЗ бездоганно працює на всіх гаджет і завантажити будь який посібник можна в один клік. При наявності смартфона ціла бібліотека може поміститись в маленькій кишені. ГДЗ в декого викликають негативні емоції, але просто ним користуються не правильно. Ці відповіді потрібні для того, щоб коли учень написав свої знання перевірив їх за допомогою ГДЗ, а при наявності проблем у своїй відповіді міг виправити та довчити. От і все, хороша оцінка і знання гарантовані.