ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 8 клас
 • ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008) . Відповіді та розв'язання
  164

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 8

  Предмет: Алгебра

  2008 рік

  Кількість розділів: 4
 • Щороку клас за класом шкільні предмети стають дедалі складнішими. Особливо це стосується такого предмета, як алгебра. Інколи буває, що тема уроку залишилася для учня незрозумілою, а виконувати домашнє завдання потрібно. Що ж робити, коли батьки допомогти не в змозі, а репетитора нема? Найкращий вихід – працювати самостійно, знайти і скористатися готовими домашніми завданнями на сайті FreeGDZ. Навіть якщо ви займаєтеся за новою програмою, а вчитель тимчасово, на один чи декілька уроків, роздав старі підручники. Це не є проблемою, адже на нашому сайті знайдуться відповіді, зокрема до книги для восьмого класу 2008 року видання.

Алгебра у 8 класі: готуємо домашні роботи на відмінно

Старий шкільний підручник, а разом з ним і ГДЗ з алгебри 8 клас (Мерзляк, Полонський, Якір), налічують чотири розділи. У восьмому класі на уроках алгебри чимало годин відведено на вивчення раціональних виразів, квадратних коренів, розв’язання квадратних рівнянь. Книга містить близько 900 різноманітних завдань, вирішення яких пропонується на нашому ресурсі.

Номери вправ на сторінці з переліком розділів вказані поряд з кожним підрозділом, то ж знаходити відповіді буде легко. Розв’язки в рамках одного параграфа зручно шукати, перегортаючи вікна-сторінки за допомогою стрілок.

Звичайно, не варто переписувати відповіді, навіть не беручись виконувати завдання. Краще спочатку спробувати вирішити рівняння чи задачу самостійно, а потім порівняти свою відповідь з правильною. Якщо ви припустилися помилки, ГДЗ дозволить виявити її.

Розв'язання завдань з алгебри: легко з ФріГДЗ

Величезна перевага виконання домашніх робіт за допомогою нашого ресурсу в тому, що вам не потрібно купувати товстий паперовий розв’язник, також немає потреби у завантаженні електронної його версії.

Ми пропонуємо відповіді у більш зручному форматі – онлайн. Крім доступу до Інтернету та електронного пристрою нічого не потрібно. Підійде і смартфон, і планшет, лептоп та стаціонарний комп’ютер. Для зручності лише зробіть закладку в браузері, яким зазвичай користуєтеся.

З виконаними за допомогою нашого ресурсу завданнями ви не тільки зможете показати вчителеві готову роботу, а й зможете пояснити, чому розв’язка є саме такою. З детальними відповідями, які ми пропонуємо, у вас це обов’язково вийде. Так, адже ви не просто переписуєте, а розумієте матеріал та здобуваєте нові знання.