ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2008) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 8 клас
 • ГДЗ Алгебра 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2008) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  51

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір

  Клас: 8

  Предмет: Алгебра

  2008 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 3
 • Математика цікава і необхідна наука. Дітки ще в садику вивчають найпростіші дії - додавати та віднімати і взагалі знайомляться з простими цифрами. Математичні задачі навчають не тільки рахувати, а і логічно мислити, що зазвичай необхідне у вирішення різних ситуацій в майбутньому. У старших класах цей предмет поділили на 2 основні течії: алгебру і геометрію. Алгебра вивчає різні величини, розв'язує рівняння, вираховує пропорції. Геометрія базується на геометричних фігурах. Щодо алгебри, то предмет кишить аксіомами і припущення, і часом здається, що цифри кудись пропали, втекли до старої, доброї математики.

Через це алгебра у 8 класі не всім під силу.

Якщо з математикою були труднощі попередні роки, то 8 клас не найкращий для того аби почати в це заглиблюватись. Всі учні різні і нічого дивного немає в тому, якщо комусь взагалі “не йде” той чи інший предмет, тим більше, до восьмого класу вже кожен встиг для себе знайти те, в чому сильний і що варто розвивати. А для того щоб успішність все таки була хороша пропонуємо до уваги ГДЗ з алгебри 8 клас (Мерзляк, Рабінович, Полонський, Якір), де зібрані розв'язання для збірника задач, де є і контрольні роботи. За дуже короткий час дані посібники завоювали серця широкого загалу, адже вони супер прості у використанні і сприяють розвитку. Спочатку дитина відповідає самостійно, потім перевіряє за допомогою посібника, а при наявності не правильних відповідей має змогу економити час і переписати розв'язання з посібника, де детально описані ходи та способи вирішення.

Це буде хороше рішення використовувати ГДЗ у навчанні.

Раніше виникали труднощі в пошуках правильного посібника. То не той автор, то не той рік, то не правильні відповіді або не обширні. На FreeGDZ можна знайти посібники до різних предметів і від різних авторів. Даний посібник 2008, але в більшості школах саме цей підручник використовують, тому сумніватись в актуальності не потрібно. ГДЗ допомагає не тільки покращити результати в балах, але і довчити те, що виходить в учня слабше. Адже при написанні домашніх завдання учень спочатку виписує свої знання, далі перевіряє за допомогою ГДЗ, а вже потім при бажанні може переписати відповідь або ж розібратись самому знову. В будь якому випадку, звивини мозку працюють на всі 100%, а успішність росте на очах. Не забувайте - FreeGDZ відкритий завжди і для кожного.