ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 7 клас
 • ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015) . Відповіді та розв'язання
  1325

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 7

  Предмет: Геометрія

  2015 рік

  Кількість розділів: 5
 • Труднощі із навчанням, які виникають в учнів сьомого класу, перш за все пов’язані із збільшенням навантаження на уроках та появою нових навчальних дисциплін. Серед таких предметів – геометрія. Тому школярам інколи буває важко виконувати ДЗ, базуючись лише на знаннях, отриманих під час занять у класі, і для того, щоб вивчити весь матеріал теми, не вистачає часу. А виконати його до наступного уроку вкрай необхідно. Що робити, коли допомогти немає кому? Для таких випадків на нашому сайті пропонуються готові домашні завдання, зокрема відповіді та розв’язки для підручника з геометрії для 7 класу, який був виданий у 2015 році.

Геометрія у 7 класі: вчимося на практиці

Шкільний підручник з нового і майже невідомого для семикласників предмета, а разом з ним і ГДЗ з геометрії 7 клас (Якір, Полонський, Мерзляк), складаються із чотирьох параграфів плюс чотирьох варіантів завдань для самоперевірки.

В ГДЗ на ресурсі FreeGDZ розв’язки й приклади вирішення вправ подаються згідно з їхнім порядковим номером у книзі. Задач у кожному параграфі чимало. Тому щоб не витрачати дорогоцінний час на пошук щоразу нової відповіді, на сайті передбачені стрілочки, за якими можна миттєво перейти на наступну сторінку.

Готові розв’язки до домашніх завдань допоможуть учням легше сприймати й запам’ятовувати матеріал теми, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, коректно оформлювати геометричні задачі в зошиті й правильно читати малюнки.

ГДЗ: нові знання з геометрії безкоштовно

Якщо підліток недостатньо добре засвоїв матеріал з уроку геометрії – з пояснень вчителя й роботи в класі –і йому складно вивчити його за підручником самостійно, найкращий вихід – скористатися відповідями й розв’язаннями, які запропоновані на ФріГДЗ.

Тим більше, що на сьогодні готові відповіді доступні онлайн. Не потрібно купувати об’ємні паперові розв’язники, завантажувати їх електронні версії, встановлювати різноманітні додатки. Достатньо зробити вкладку в браузері на стаціонарному комп’ютері чи лептопі або смартфоні. А це, погодьтеся, під силу будь-кому з семикласників.

ГДЗ на нашому сайті дарують підліткам прекрасну можливість бути завжди готовими до уроку, не пропускати й не забувати пройдений матеріал, а отже, отримувати гарні оцінки й покращувати знання.