ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 7 клас
 • ГДЗ Геометрія 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  412

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 7

  Предмет: Геометрія

  2015 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 5
 • Геометрія – нова шкільна дисципліна для семикласників, хоча її основи діти вчать ще у молодших класах. Крім того, цього ж року на школярів чекають й інші предмети, які не вивчалися раніше. Так, з кожним класом навчання стає складнішим, і потрібно працювати дедалі більше, щоб охопити величезну кількість матеріалу з шкільної програми. Мати гарні знання й оцінки з геометрії, залишаючи при цьому час на вивчення інших предметів та ще й на хобі й відпочинок, можливо завдяки ГДЗ та розв’язкам до збірника задач і контрольних робіт, що виданий у 2015 році. Готові відповіді та вірні способи вирішення задач учні знайдуть на сайті FreeGDZ.

Геометрія у 7 класі: новий предмет – нові знання

Збірник задач і контрольних робіт з геометрії для 7 класу та ГДЗ з геометрії 7 клас (Якір, Полонський, Мерзляк) вміщують п’ять варіантів задач для виконання в класі та вдома. Для кожного варіанту передбачено по 174 вправи. Інший розділ – «Контрольні роботи» – має два варіанти. Усього на навчальний рік розраховано п’ять робіт з перевірки знань.

Звісно, за шкільною програмою та планами вчителя контрольних перевірок може бути більше. Крім того, зазвичай школярі пишуть самостійні роботи. Тому, зрозуміло, що усіх відповідей в ГДЗ не може бути передбачено. Проте за допомогою збірника задач можна самостійно навчитися розв’язувати будь-які види завдань з геометрії та успішно застосовувати свої навички під час контрольних перевірок. Що більше завдань виконано, то легше учневі буде впоратися з письмовим контролем знань.

Як готуватися до контрольних робіт, використовуючи відповіді з ФріГДЗ

Усі відповіді до збірника контрольних робіт і задач доступні на нашому ресурсі онлайн безкоштовно і без обмежень. Реєстрація на сайті не потрібна. Школярі можуть скористатися готовими розв’язками до задач з будь-якого мобільного гаджета, стаціонарного ПК чи ноутбука.

Для полегшення виконання завдань з інших предметів можна зробити для FreeGDZ закладку. Щоб знайти ГДЗ на порталі, потрібно обрати предмет та клас, а далі – шукати підручник, робочий зошит, збірник задач тощо.

Навіть використовуючи відповіді й підказки, до перевірки знань варто готуватися заздалегідь. Розв’язавши самостійно велику кількість задач різних видів, учні не тільки матимуть гарні оцінки, а й здобудуть справжні міцні знання, які допоможуть надалі краще засвоювати новий матеріал на уроках.