ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 8 клас
 • ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008) . Відповіді та розв'язання
  15

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 8

  Предмет: Геометрія

  2008 рік

  Кількість розділів: 4
 • Геометрія - це один з основних розділів математики, яка дає змогу вивчити поняття простору та відношення різних в ньому тіл. Дана наука наповнена різними теоремами, кресленнями, припущеннями, розвиває просторове та логічне мислення. На уроках геометрії учні більше креслять і складають логічні ланцюжки, аніж додають, віднімають чи множать. На перший погляд це складно, а насправді дуже цікаво і дитяча фантазія розвивається на уроках на повну. До кожної теорії передбачається практичне завдання, щоб перевірити сказане на правильність, або ж довести зворотне. Математика взагалі не дається кожному, адже в деяких дітей мозок більш розвинений для гуманітарних наук.

Щоб оцінки були впорядку пропонуємо готові відповіді.

Дана методика набула популярності дуже швидко серед батьків та учнів. Вона полягає в тому, що є посібник, як наприклад ГДЗ з геометрії 8 клас (Якір, Полонський, Мерзляк), де зібрані розв'язання до всіх завдань, що передбачені на навчальний рік. Учень спочатку пише відповіді використовуючи тільки свої знання, далі перевіряє написане завдяки посібнику, а якщо виявлені неправильні відповіді, то має змогу переписати вже готові з книги і винести на подальше вивчення знайдені прогалени в темі. Цей спосіб дозволяє економити час та сконцентруватись на конкретних проблемних пунктах даного предмету. Восьмий клас є передостаннім роком середньої школи, що є частково вирішальним, адже багато хто через рік поступатиме в інші навчальні заклади і, звісно, кожен здаватиме ДПА до якої варто вже готуватись.

Геометрія передбачає дуже багато допоміжних предметів.

На уроках окрім ручки і зошита учням обов'язково потрібно мати такі канцелярські і креслярські предмети як транспортир, кутник, лінійка, циркуль та інші. Це, звичайно, тягне за собою додаткові витрати, адже купляти варто тільки якісні прилади, а вони не дешеві. Тому наш портал FreeGDZ робить все для того, щоб хороші оцінки були для кожного доступними. На нашому сайті безкоштовно можна завантажити цей та інші посібники всього за один клік. Не потрібно ні реєструвати, ні оплачувати якесь загальне користування. ФріГДЗ - це україномовний портал відкритий для кожного. Всі посібники є актуальними і перевірені кваліфікованими фахівцями. Даний посібник відповідає книзі 2008 року, який найчастіше використовується в школах на даний момент.