ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 8 клас
 • ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2008) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  43

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 8

  Предмет: Геометрія

  2008 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 2
 • Геометрія - це один з основних розділів математики, яка дає змогу вивчити поняття простору та відношення різних в ньому тіл. Дана наука наповнена різними теоремами, кресленнями, припущеннями, розвиває просторове та логічне мислення. а перший погляд це складно, а насправді дуже цікаво і дитяча фантазія розвивається на уроках на повну. До кожної теорії передбачається практичне завдання, щоб перевірити сказане на правильність, або ж довести зворотне. Математика взагалі не дається кожному, адже в деяких дітей мозок більш розвинений для гуманітарних наук. Через це іноді виникають труднощі при написанні, наприклад, домашніх робіт і цим самим навіть з успішністю.

В нагоді стануть готові відповіді.

Якщо математика в загальному і конкретно геометрія ніколи не була фаворитом учня, то посібник ГДЗ з геометрії 8 клас (Мерзляк, Полонський, Якір) це саме те, що потрібно. В книзі зібрані всі відповіді на запитання, передбачені збірником задач і контрольних робіт тому за успішність восьмого класу можна не переживати. Цю та інші посібники писали і складали кваліфіковані фахівці, тому у правильності домашньої роботи можна не сумніватись. За цей рік багато нового потрібно освоїти, а також немало часу витрачається на підготовку до екзаменів, які чекають на учнів в кінці девятого класу. Якщо є бажання економити час і нерви, то ГДЗ буде ідеальним варіантом. Так появиться час навіть на хобі, друзів та більше можна сконцентруватись саме на вибір професії.

Геометрія у 8 класі буде легка для кожного.

Часто батьки витрачають гроші на репетиторів, індивідуальні заняття, адже освіта реформована і багато таких тем, які вони ще не вивчали. Посібники ГДЗ знімуть цей тягар з плеча батьків. Відтепер не потрібно буде шукати по всім існуючим і неіснуючим книгарням, платити незнані суми та звільняти окремі полиці через великі габарити книжок. Цю та інші книги можна завантажити зовсім безкоштовно в онлайн форматі на нашому сайті. Створений нами портал максимально зручний, містить купу інформації і важливо, що україномовний, тому абсолютно ніяких проблем не виникне у використанні. Інформація оновлюється. Даний посібник, наприклад, відповідаю матеріалу 2008 року, які широко використовують в школах. ГДЗ допоможе покращити успішність за зовсім короткий час.