ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2016) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 8 клас
 • ГДЗ Геометрія 8 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2016) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  62

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 8

  Предмет: Геометрія

  2016 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 4
 • Заведено говорити, що математика - цариця наук. Адже на ній базується практично все, що хоч якось пов'язане з цифрами, а це в принципі всі природничі і точні науки, адже з цифрами і розрахунками ми будем стикатись завжди і всюди. Геометрія - це один з основних розділів математики, яка дає змогу вивчити поняття простору та відношення різних в ньому тіл. Дана наука наповнена різними теоремами, кресленнями, припущеннями, розвиває просторове та логічне мислення. На уроках геометрії учні більше креслять і складають логічні ланцюжки, аніж додають, віднімають чи множать. На перший погляд це складно, а насправді дуже цікаво і дитяча фантазія розвивається на уроках на повну.

Геометрія у 8 класі передбачає багато завдань.

До кожної теорії передбачається практичне завдання, щоб перевірити сказане на правильність, або ж довести зворотнє. Також сам предмет, геометрія, передбачає купу додаткових предметів. На уроках не обійтись без циркуля, транспортира, лінійки, кутника та інших креслярських предметів. Рівень складності завдань ще вищий у класах з поглибленим вивченням, тому часто учні потребують додаткової допомоги. В цьому випадку не обійтись без посібника ГДЗ з геометрії 8 клас (Мерзляк, Якір, Полонський), де зібрані всі відповіді на існуючі за даний курс завдання. Восьмий клас є насиченим роком, адже для когось це передостанній і вже готується до підсумкових атестацій. Щоб витрачати більше часу на те, що більш важливо і потрібно, на домашні завдання потрібно витрачати не більше 15 хвилин на предмет, але без ГДЗ це не зовсім реально.

Розв'язання повністю відповідають завданням.

Все розписано дуже обширно і посібник відповідає книзі 2016 року, тому в актуальності сумніватись не варто. Посібник зручний і потрібний і для юних математиків, адже перевірити перед тим як закрити зошит завжди спокійніше, особливо коли перевірка відбувається завдяки об'єктивному джерелу. Неймовірною зручністю є те, що книгу не потрібно шукати тижнями по всім книгарням та віддавати захмарні суми при покупці, адже є наш сервіс FreeGDZ, де в один клік можна завантажити посібник на будь який носій. Портал україномовний, тому труднощів у використанні не виникне. Також на нашому сайті ФріГДЗ можна знайти не тільки даний посібник, а і ГДЗ для всіх інших предметів. Відтепер в кишені можна носити цілу бібліотеку завдяки смартфону і нашому порталу.