ГДЗ Математика 5 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір (2018) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 5 клас
 • ГДЗ Математика 5 клас А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір (2018) . Відповіді та розв'язання
  3413

  А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір

  Клас: 5

  Предмет: Математика

  2018 рік

  Кількість розділів: 6
 • Математика цікава і необхідна наука. Ще в дитсадку починається знайомство з цифрами і з найпростішими математичними діями: додаванням та відніманням. В початкових класах порівняно мало предметів для того, щоб діти звикли до навчального процесу, навчились досконало читати і писати і щоб освоїли основи з інших дисциплін. Дошкільний вік і початкова школа є важливими періодами, адже більшість задатків, вподобань формуються вже тут. Тому на початку середньої школи, в п'ятому класі, учень, якщо і не впевнено, але вже знає і відчуває що в нього виходить краще. Адже практично неможливо знати все на рівні, що іноді відображається на оцінках.

FreeGDZ придумав для цього рішення.

Йдеться про портал, де зібранні посібники з готовими домашніми завданнями і вони у вільному доступі! Саме наш сайт FreeGDZ стане рятівником кожного учня, який робить перші кроки в науці і поки що це виходить “не дуже”. ГДЗ містять повністю всі відповіді на завдання підручників нової програми 2018 року. Ці книги можна завантажити зовсім безкоштовно на будь який носій і користуватись в офлайн режимі. По такому принципу цілу бібліотеку можна носити в кишені! Конкретно щодо математики в 5 класі пропонуємо посібник ГДЗ з математики 5 клас (Мерзляк, Полонський, Якір) який не дасть нікому отримувати погані бали. Насправді це дуже зручно навіть для батьків, адже освіта реформується і їх знання можуть виявитись не актуальними.

Тому на нашому порталі всі розв'язання актуальні.

Також варто зазначити, що посібники не тільки виручають з домашніми завданнями, але і розвивають пам'ять та мислення. Щоб був максимально позитивний результат від навчального процесу, пропонуємо спершу при написанні домашніх робіт напрягти свої звивини і розв'язати поставлені задачі самостійно. Якщо все ж виникнуть проблеми з цим, то можна звернутись до надійного помічника по допомогу і переписати завдання. В подальшому, “прогалини” які були помічені під час самостійної роботи над собою варто винести на подальше вивчення. Таким чином не потрібно витрачати час на повторення всього матеріалу, а лише на закріплення слабших знань. Посібники складені кваліфікованими фахівцями, тому сумніватися у правильності відповідей не потрібно.