ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2013) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 5 клас
 • ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2013) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  596

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір

  Клас: 5

  Предмет: Математика

  2013 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 6
 • Багато хто з батьків учнів вже з молодших класів наймають репетитора, який би міг допомогти дитині з математикою: пояснити, як виконувати домашнє завдання, підготувати до самостійної чи контрольної роботи. Хоча насправді з учнями молодшої школи та навіть 5 класу можуть займатися й батьки. І на це не знадобиться багато часу. Для п’ятикласників, у яких математику викладають, зокрема, за підручником А.Г. Мерзляка, В.Б. Полонського, М.С. Якіра 2013 року видання, варто придбати або завантажити лише “Збірник задач і контрольних робіт” та знайти до цієї книги на сайті ФріГДЗ відповіді й розв’язання.

Математика в 5 класі: до контрольної готові

Дуже часто причиною оцінки за контрольну або самостійну роботу нижчої, аніж очікувалося, є зовсім не відсутність знань, а хвилювання й невпевненість учня у своїх силах.

Тому якщо вчитель оголосив про перевірку знань на наступному уроці – до неї варто ретельно підготуватися. Збірник видання 2013 року у цьому допоможе.

Використовуючи ГДЗ з математики 5 клас (Полонський, Мерзляк), школяр знатиме, як правильно виконувати завдання, що будуть запропоновані на самостійній чи контрольній роботі. А отже, почуватиметься більш впевнено, і в нього буде більше шансів пройти випробовування на відмінно.

Крім того, клопітка домашня робота з підготовки до вчительської перевірки, дозволить ще міцніше закріпити матеріал. То ж ні у кого не виникне сумнівів щодо високого рівня знань у учня.

Як п’ятикласникові писати контрольні роботи на відмінно?

Для того, щоб гарно вчитися, зовсім необов’язково платити гроші репетиторові або займатися з математики додатково в групі.

Якщо ви маєте паперову або електронну версію збірника задач і контрольних робіт з математики (Мерзляк, Полонський, Рабінович, Якір), то до контрольної роботи буде легко підготуватися за допомогою відповідей та розв’язань до нього, які ви можете знайти на сайті FreeGDZ.

Будь-який учень 5 класу самостійно зможе розібратися із завданнями та вправами. Батькам потрібно буде лише зробити в браузері закладку з переходом на наш ресурс, або встановити на гаджет школяра мобільний додаток. Отже, дорослим не доведеться годинами займатися з дитиною, щоб підготувати її до перевірки знань. Хіба що, можливо, доведеться допомогти з найскладнішими завданнями.

Підготуватися до контрольної роботи якісно й безкоштовно сьогодні цілком можливо – заходьте на ФріГДЗ!