ГДЗ Математика 5 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2005) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 5 клас

Математика у 5 класі: готуємося до уроків з ФріГДЗ

Навчальна програма з математики для п’ятого класу передбачає вивчення натуральних чисел – їх додавання й віднімання, множення та ділення, а також розв’язання прикладів, рівнянь задач із простими і десятковими дробами.

ГДЗ з математики 5 клас (Мерзляк, Якір, Полонський) на ресурсі FreeGDZ викладені у тому ж порядку, що й розділи та параграфи в підручнику. На сайті також вказані інтервали номерів, які належать до того чи іншого розділу.

Навіть якщо дитина не повністю зрозуміла матеріал, який вивчався на уроці, відкривши готові домашні роботи, вона знайде відповіді на усі свої запитання і навчиться розв’язувати завдання подібні до тих, що виконувалися в школі та були задані додому. То ж учень навіть зможе потім пояснити чому приклад чи задача виконані саме так, а не інакше.

Відповіді та розв’язання з математики: простіше й бути не може

Сучасне покоління дітей настільки добре вправляється з різноманітними гаджетами та пошуком в Інтернеті, що знайти потрібний сайт не становить для них жодних труднощів. Єдине, що дитина може забути, – назва ресурсу. Тому рекомендуємо батькам зробити закладку в браузері для швидкого переходу на ФріГДЗ на електронному пристрої, яким користується дитина – стаціонарному чи мобільному. До речі, ця закладка стане у нагоді й під час виконання завдань з різних предметів, не тільки математики.

Користування нашим сайтом є безкоштовним, без реєстрації, заповнення якихось форм також не потрібно. Жодних лімітів не передбачено. То ж якщо дитина вже навчилася знаходити потрібну інформацію, у подальшому вона зможе робити це самостійно. Вміння правильно працювати з ГДЗ та відповідальне ставлення до навчання сприятимуть кращим знанням, а отже, й отриманню вищих балів.